Zpět do kategorie: Modely

Nabízíme výrobu architektonických a jiných modelů dle vašeho zadání a podkladů - rodinné domy, bytové, občanské, průmyslové, zemědělské i dopravní stavby, urbanistické celky, interiéry, interiérové solitery, modely pro můzea, sběratele aj.

Modely jsou neocenitelné pro názorné předvedení vaší práce zákazníkům (ne všichni mají prostorovou představivost) i pro prezentaci firmy na výstavách a veletrzích (možnost návrhu celé expozice s modely aj.).

Modely lze dodat jako volně přístupné nebo uzavřené v průhledném plastovém obalu, který umožňuje snadnější manipulaci a delší životnost. Barevnost lze přizpůsobit dle Vašich požadavků. U budov je možné rozložit jednotlivá patra či snímat střechu, což umožní přímý pohled na dispozici, taktéž může být model osvětlen apod..

Modely jsou dodávány dle náročnosti a předem domluvených podmínek v reélných časových lhůtách za příznivé ceny. Na každý model je poskytnut záruční i pozáruční servis.

Výrobou architektonických modelů se zabýváme již několik let. Tyto modely (viz. fotografie) jsou vystavovány na veletrzích v celé České republice i v zahraničí a ohlasy jsou velmi pozitivní.

V případě zájmu nás kontaktujte. Na požádání Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku (dle vašich podkladů), případně poskytneme konzultace.

kontakt

Ing. arch. Vojtěch Vašek
autorizovaný architekt

IČO: 63686511
sídlo firmy

Bayerova 45
Brno
60200
kancelář

mobil: +420 608 430 581
info@atelier-avv.cz
avv@atelier-avv.cz